سفارش سریع

موسسه ایده پردازان ره جوی شریف (دکترین)

موسسه دکترین انجام مقاله
معرفی پایگاه علمی Springer ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
معرفی پایگاه علمی Springer

مشاوره انجام پایان نامه و انجام مقاله دکترین

معرفی پایگاه علمی Springer

پایگاه علمی Springer، یکی از ناشران بزرگ و مطرح بین ‌المللی است که در زمینه چاپ متون علمی، کتاب‌ های دانشگاهی، مجلات معتبر علمی، کتاب ‌های الکترونیکی، مجلات تخصصی علوم مهندسی و علوم پزشکی است. این پایگاه علمی بزرگ توسط ژولیوس Springer در سال ۱۸۴۲ در کشور آلمان تاسیس گردید. با توجه به میزان تولیدات علمی سالانه انتشارات Springer، این انتشارات، پس از انتشارات Elsevier، دومین ناشر بزرگ مجلات معتبر علمی به شمار می رود. دفتر مرکزی این پایگاه بزرک علمی در شهر برلین آلمان قرار دارد. با این حال این انتشارات دفاتر دیگری در شهرهای هایدلبرگ، دوردرخت و نیویورک دارد.
انتشارات Springer تاکنون بیش از ۶ میلیون مقاله علمی در حوزه های مطالعاتی مختلف، بیش از ۴ میلیون چکیده، بیش از یک میلیون مقاله کنفرانسی، بیشتر از ۵۰۰ هزار منبع علمی، بیش از ۵۶ هزار دستورالعمل آزمایشگاهی و ۷۶ ویدئو منتشر ساخته است. علاوه بر این، در این پایگاه علمی، پژوهشگران می ‌توانند به بیش از ۲۳۹۰۰۰ کتاب الکترونیکی و همچنین تعداد بسیار زیادی از نسخه های هاردکپی کتاب در رشته های مختلف علمی دسترسی داشته باشند. این انتشارات در رشته های علمی مختلف مانند آموزش، زبان، زمین شناسی، علوم زیستی، آب و هوا، محیط زیست، صنایع غذایی و تغذیه، جغرافیا، حقوق، ریاضیات، علوم پزشکی، فلسفه، فیزیک، علوم اجتماعی، کیهان شناسی و نجوم، علوم رفتاری و ... اشاره کرد. لازم به ذکر است که انتشارات Springe  یکی از بزرگترین پایگاه های علمی است که می توانید از آن تصاویر موجود در مقالات و کتب علمی در رشته های مختلف مانند علوم مهندسی و علوم پزشکی را دانلود نمایید.
این انتشارات، پایگاه های اطلاعاتی ذیل را پشتیبانی می نماید:
•    SpringerProtocols
•    SpringerMaterials
•    SpringerLink
•    SpringerImages

 

این قسمت به توضیح برخی از این پایگاه های اطلاعاتی پرداخته است:

SpringerProtocols  
همان طور که بیان شد، پایگاه علمی  Springerیکی از بزرگترین پایگاه‌ های آنلاین دستورالعمل های آزمایشگاهی در رشته علوم زیستی به شمار می‌رود و در همین راستا، حوزه های مطالعاتی متفاوتی مانند بیوشیمی، بیوانفورماتیک، بیوتکنولوژی، تحقیق سرطان، زیست شناسی سلولی، ژنتیک، تصویربرداری/ رادیولوژی، بیماری های عفونی، میکروبیولوژی، پزشکی مولکولی، علوم اعصاب، فارماکولوژی/ سم شناسی، علوم گیاهی، علوم پروتئین، علوم زیستی، ریاضیات، فیزیک، روانشناسی، علوم اجتماعی و آمار را تحت پوشش قرار می ‌دهد.
SpringerLink 
یکی از تولیدات اصلی پایگاه علمی Springer، SpringerLink  می ‌باشد که به عنوان یکی از بزرگترین پایگاه‌ های اطلاعاتی در رشته های علوم، تکنولوژی و پزشكی  (STM)محسوب می شود. این پایگاه اطلاعاتی، از سال 1996 فعالیت خود را آغاز نموده و تا به امروز نیز یکی از معتبرترین منابع اطلاعاتی پژوهشگران و محققین رشته های مختلف مانند آموزش و زبان، انرژی، مهندسی، علوم زیستی، علوم غذایی و تغذیه، علوم زیست پزشکی، تجارت و مدیریت، علم شیمی، علوم کامپیوتر، علوم زمین و جغرافیا و اقتصاد بوده است. 
انتشارات Springer  خدمات زیادی را به پژوهشگران ارائه می ‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
سرویسی به نام Realtime  در Springer وجود دارد و به نوعی از خدمات ویژه و متمایز این پایگاه علمی است که اطلاعات مهمی در خصوص دانلود مقاله و کلمات کلیدی به وسیله این سرویس در پژوهشگران قرار می‌گیرد. از دیگر خدمات پایگاه علمی Springer می‌توان، Keyword Tag Cloud را نام برد که به وسیله آن مجموعه ‌ای از کلمات کلیدی جستجو شده، در لحظه، به پژوهشگر نشان داده می ‌شود. در واقع با استفاده از این سرویس پژوهشگران می‌ توانند از کلمات کلیدی که سایر پژوهشگران استفاده کرده‌اند، آگاهی یابند و در صورت نیاز، خود نیز از آن استفاده کنند.
با استفاده از  Download Map، موقعیت جغرافیایی پژوهشگرانی که در لحظه از سرورهای Springer استفاده می‌کنند، مشخص می‌شود. همچین میزان استفاده از این پایگاه علمی در جهان نیز قابل مشاهده است. با استفاده از  Feed، متوجه می‌ شویم که در حال حاضر کدام مقالات، کتب و یا اسناد از پایگاه علمی Springer توسط پژوهشگران دانلود شده است.
Icons سرویس دیگری است که این پایگاه ارائه می‌ دهد. در این سرویس تصاویر کوچکی از کتب و مجلات موجود ارائه می‌ شود که در حال حاضر برخی از مقالات، چکیده و یا فصل ‌هایی از کتاب ‌های موجود در این پایگاه علمی دانلود می ‌شود. پژوهشگران با کلیک بر روی هر آیکن می‌ توانند به جزئیات کتاب و یا مجله ‌ای که در نظر دارند، دست یابند. همچنین با کلیک بر روی جزئیات، صفحه ‌ای برای شما به نمایش گذاشته می‌ شود که در آن نموداری آماری از مقاله‌های دانلود شده وجود دارد و به کمک آن می ‌توانید به مقالات یا کتبی که بیشترین دانلود را در بین سایرین دارند، مشاهده کنید.
 
ارسال سفارش انجام پروژه

مقالات مرتبط
معرفی پایگاه علمی Springer
معرفی پایگاه علمی Springer ...
آموزش انجام پایان نامه به روش تحلیل محتوا
آموزش انجام پایان نامه به روش تحلیل محتوا. تحلیل محتوا نوعی بررسی اسناد و مدارک می ‌باشد که ممکن است دانشجو ...
در وبلاگ یا وبسایت پژوهشی خود چه بنویسیم؟
در وبلاگ یا وبسایت پژوهشی خود چه بنویسیم؟ ...
پژوهش چه زمان‌هایی صورت می‌گیرد
پژوهش چه زمان‌هایی صورت می‌گیرد ...
روش پیدا کردن موضوع و عنوان پایان نامه
روش پیدا کردن موضوع و عنوان پایان نامه ...
راه های حفظ مالکیت حقوقی مقاله
راه های حفظ مالکیت حقوقی مقاله  ...
چگونگی سازماندهی اطلاعات در پژوهش
چگونگی سازماندهی اطلاعات در پژوهش  ...
در مرور ادبیات مقاله چه بنویسیم؟
 در مرور ادبیات مقاله چه بنویسیم؟  ...
سه نکته برای پیدا کردن یک موضوع مناسب پایان نامه و مقاله
سه نکته برای پیدا کردن یک موضوع مناسب پایان نامه و مقاله ...
انواع پایگاه های تشخیص سرقت علمی فارسی و لاتین
انواع پایگاه های تشخیص سرقت علمی فارسی و لاتین  ...
© 2020 کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه ایده پردازان ره جوی شریف (دکترین) می‌باشد